Endüstriyel Sistemler-Sanayi

DSPA sabit söndürme sistemleri uygulamaları için idealdir. Bilgisayar ve sunucu odaları, jeneratör ve motor odaları, elektrik dolapları ve diğer birçok oda veya kritik (üretim) süreçleri içeren alanlarda güvenerek kullanacağınız bir yangın söndürme teknolojisidir.

DSPA yangın söndürme sistemi, müşteriye gereksiz zararları önlemek için şans vererek, yangının başlangıç aşamasında haberdar olması için güvence verir, bir veya birden fazla DSPA aerosol söndürücüsü ve son derece bilinçli yangın algılama sisteminden oluşur.  Yangın büyümeden DSPA jeneratörleri etkinleştirerek hızlı bir şekilde yangını söndürür. DSPA aerosol jeneratörleri son derece etkili, verimli ve basınçlı olmayan çevre dostu ürünlerdir.  DSPA teknolojisi ile yangın büyümeden haberiniz olur ve meydana gelebilecek zararları DSPA ‘in hassas ve genişletilebilir aerosol jeneratörleri sayesinde hızlı bir şekilde söndürme imkânınız olur.

Aerosol Yangın Söndürme sistemlerinin genellikle tercih edildiği kullanım alanları Elektrik pano odaları ve panoları, trafo odaları, jeneratörler, rüzgâr terminalleri, asansör panoları ve odaları. Yangın çıkma riski yüksek alanlar; Mutfak, doğalgaz ve kazan daireleri, değerli donanımların bulunduğu alanlar; Data Center, Sistem odaları, yönetim ve kontrol merkezleridir.

Buna benzer yüzlerce Uluslararası projelerimiz için www.dspa.nl/references web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


VİDEO


Daha fazla bilgi ister misiniz?

Tel & Fax: +90 312 999 5154 info@dspatr.com